KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994138
nr 1299 4138
Oidentifierad konstnär, interiör med läsande kvinna. Signerad, daterad 1925. Olja på pannå, 42x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:55:36
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr